İnşaat Sepetim

3 HAN ENERJİ İŞ GÜVENLİĞİ


Fiyat Sorunuz..


İlan Sahibi: 3HanEnerji


Telefon numarası için lütfen giriş yapınız. Oturum aç / Kayıt

Bilgi, birikim ve tecrübesiyle değerli müşterilerimize hizmet vermek için kurulan 3 Han Enerji , kaliteli ürünleri, geniş ürün yelpazesi ile "İş Elbiseleri ve Tekstil Promosyonu" sektöründe lider firma olmak amacıyla emin adımlarla ilerlemekte, imalat yapmaktadır. 3 Han Enerji olarak, var olduğumuz günden beri, sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek, sizlere doğru zamanda, doğru yerde, istediğiniz ürünü, üst düzey kalite anlayışımız ile birleştirerek taleplerinizi değerlendiriyor ve karşılıyoruz.

3 Han Enerji olarak, kurumsal duruşumuzun sattığımız ürün kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Asla taviz verilmeyen bir dürüstlük ve sadakat ile hareket etme geleneğini devam ettirdiğimiz için gururluyuz. 

Neyi Destekliyoruz?

Başarılı bir kurumsal itibar, şans eseri gelişmez. 3 Han Enerji'nin itibarı kurumsal kültürümüzle temellendirilmiş, iş yönetim politikalarıyla ve ilk olarak 2017'de açıklanan yönetim koduyla şekillendirilmiştir. Bugünün politikaları şirketimizin özünde olan aynı sadakat ruhunu temsil etmekte ve bu politikalar yaptığımız her işte yasal ve etik yönetimin ne anlama geldiğini dünyada 3 Han Enerji adına iş yaptığımız her yerde ayrıntılarıyla açıklamaktadır.


-Enerji Ve Elektrik Ürünleri
-Ayak Koruma Ürünleri
-İş Elbiseleri
-Koruyucu Ürünler


Adres: İvedik OSB Mahallesi, 1439. Cadde, Tuğcular İş Merkezi No: 11/A Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 395 71 33
Gsm: +90 555 030 71 33
İndir