--> A GRUP MAKİNA | İnşaat Sepetim İnşaat Sepetim
İnşaat Sepetim

A GRUP MAKİNA


Fiyat Sorunuz..


İlan Sahibi: Ömer


Telefon numarası için lütfen giriş yapınız. Oturum aç / Kayıt

İLETİŞİM
Tel: 0 312 385 35 35 

Gsm1: 0544 384 35 35

Gsm2: 0553 372 94 94

Adres: Aşağı Yahyalar Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, No:10/A YENİMAHALLE / ANKARA


A GRUP MAKİNA

TÜRKİYEDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİREREK YURT DIŞINDA YAYGIN OLMASINA RAĞMEN ' REMAN PARÇA ' VEYA DİĞER TANIMIYLA REVİZYONLU PARÇA KONUSUNDA BİR ADIM ATMIŞTIR.


BİR ÇOK KOMPENANTLARDAN OLUŞAN İŞ MAKİNALARI ( EKSKAVATOR,YÜKLEYİCİ,DOZER,VS) MAKİNA SAHİPLERİNE BELİRLİ BİR ZAMAN SONUNDA VEYA SÜRESİNDE CİDDİ MASRAFLARA YOL AÇABİLMEKTEDİR. BU PARÇALARIN YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLMESİ YÜKSEK MADDİ KÜLFET GETİRMEKTE VEYA BAKIMININ YAPILMASI UZUN ZAMAN ALABİLMEKTE, BU DA İŞ KAYBINA SEBEP OLMAKTADIR . BU SORUNLARA İSTİNADEN KURULAN A GRUP MAKİNA FİRMASI İŞ ORTAKLARININ BU SEKTÖRDEKİ GEÇMİŞ 30 YILLIK TECRÜBELERİYLE BİRLİKTE MÜŞTERİLERİNE GARANTİLİ İŞ MAKİNASI YEDEK PARÇA SATIŞININ REMAN VE REVİZYONLU YEDEKLER BAŞLIĞI ALTINDA SUNMAKTADIR.


FİRMA , GEREKLİ REVİZYONU VE YENİLEMESİ YAPILMIŞ , GEREKLİ TESTLERDEN GEÇMİŞ BU PARÇALARI , BELİRLİ GARANTİ KOŞULLARI ALTINDA VE UYGUN FİYATLARA SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR . FİRMANIN REMAN OLARAK SATIŞA SUNDUĞU İŞ MAKİNALARI'NIN PARÇALARI GENEL OLARAK 

 

 * CER KULE ŞANZIMANI

* DEFRANSİYELLER

* DİZEL MOTORLAR

* HİDROLİK POMPA

* VALF GRUPLARI

* CER GRUPLARI

* KULE ŞANZIMAN GRUPLARI

* KULE ÇEMBER DİŞLİLERİ

*HİDROLİK BOM LİFTLERİ

* İŞ MAKİNASI LİFTLERİ

* İŞ MAKİNALARI KOVALARI

* YÜRÜYÜŞ TAKIMLARI

* İŞ MAKİNASI KABİNLERİ

* İŞ MAKİNASI KOVASI

* KULE ÇEMBER DİŞLİSİ


FİRMAMIZ, TÜRKİYEDE İLK DEFA TAKAS YÖNTEMİYLE ” TAKASLI SATIŞ SİSTEMİ “Nİ DE OLUŞTURMUŞTUR. BU SİSTEMLE FİRMAMIZ, ARIZALI ÜRÜNÜNÜZÜ BELİRLİ BİR BEDELLE SATIN ALIP,  ALDIĞINIZ ÜRÜNÜN FİYATINDAN DÜŞÜRÜLEREK MÜŞTERİSİNE DAHA  EKONOMİK VE KAZANÇLI BİR SİSTEM SAĞLAMIŞTIR.

AYRICA FİRMAMIZ, TÜRKİYE'DE BU SEKTÖRDE İLK OLMAK ÜZERE MOTOR TEST MERKEZİ'Nİ KURMUŞTUR . SATIŞA SUNDUĞU MOTORLARIN TESTİNİ BU MERKEZDE EĞİTİMLİ TEKNİK PERSONELİYLE GERÇEKLEŞTİRMEKTE OLUP, BU SEKTÖRE DE MOTOR TEST HİZMETİ VERMEKTEDİR.

ALINAN DİĞER KOMPENANTLARINDA TESTLERİ YAPILIP GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

İndir