--> NOVA PARATONER TOPRAKLAMA | İnşaat Sepetim İnşaat Sepetim
İnşaat Sepetim

NOVA PARATONER TOPRAKLAMA


Fiyat Sorunuz..


İlan Sahibi: Nova


Telefon numarası için lütfen giriş yapınız. Oturum aç / Kayıt

Adres: İvedik OSB Mahallesi, 1419. Cadde No:1 l/:21, 06378 Yenimahalle/Ankara
Tel: 0312 394 36 63
Gsm: +90 530 932 85 24


HAKKIMIZDA

Nova Paratoner yıldırımdan korunma sistemleri ürünleri ile bugüne kadar dostlarını koruyabilmiş bir güven markasıdır.

Nova Paratoner ailesi olarak başlıca amacımız, ihtiyacınız olan ürünü her koşulda, daha uygun maliyetle temin ve tedarik etmek, malzeme alaşımının, ebadının akademik anlayışla analizini yaparak bilinçli seçenekler sunmaktır. Bu kapsamda konusunda uzmanlığının bilinci ve bu bilginin sorumluluğu içinde tüm seçenek ve gerekleri yerine getiririz.

Nova Paratoner, mevcut paratoner tedarikçilerine rağmen uzman kadrosu ile yeni bir anlayışla piyasadaki yerini bulmuştur. Sizler için bilgiye dayalı çalışır, hiper rekabet ortamına uygun alternatifler sunarız. Nova Paratoner ailesi olarak, vermiş olduğumuz kaliteli ve özgün hizmetin, müşterilerimizin memnuniyeti ile bizlere güç olarak döndüğünü biliyoruz. Dostlarımızın güvenini ve memnuniyetini, yeni dostlar kazanmamıza açılan en büyük kapı olarak görüyor çalışmalarımızı bu yönde azimle ilerletiyoruz.

İnsanı sevmek, insana hizmet etmek bir sanattır. Bu sanatımızı sizlerle paylaşmak, bu endüstride en güvenilir ürünleri, en iyi kalitede, en düşük maliyetle ve en yüksek servisle sunan bir işletme olmak istiyoruz. Çünkü Sizlere değer veriyoruz…

Nova Paratoner Ailesi Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmet ve Ürünler;

– Yıldırımdan Korunma Sistemleri Montaj ve Taahhütleri,
– Aktif Paratoner İmalatı,
– Faraday Kafesi İmalatı,– Topraklama Sistemleri İmalatı,
– Montaj Elemanları İmalatı,
– Özel İmalatlar.

İndir